21.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

--

Bezbranková nuda v utkání bruntálského béčka s posledním týmem tabulky

15

Málokdo by čekal, že souboj "B" týmu Bruntálu s posledními Velkými Hošticemi nenabídne ani jednu branku a naopak zde bude k vidění minimum šancí.

Domácím chytal hráč z pole

První nepříjemnost musel trenér Bruntálu řešit už před samotným utkáním, jelikož se zranil brankář Šidlák a nemohl tak mezi tři tyče. Složitou siuaci nakonec pomohl vyřešit Martin Cabal, který je jinak hráč z pole. Utkání mnoho šancí nenabídlo, čemuž napovídalo i samotné závěrečné skóre duelu, který skončil nerozhodně 0:0. Spíš než pohledný ofenzivní duel měli možnost diváci sledovat spíše boj mezi šestnáctkami a snahu domácího celku o dobytí svatyně hostů. Asi za největší příležitost z první půle lze označit tyč z po trestném kopu Bruntálu, jinak duel opravdu moc krásy nepobral. Do šaten se šlo tedy za stavu 0:0.

Šeď pokračovala, Velké Hoštice však začaly být nebezpečné

Druhá půle se nesla ve stejném duchu jako ta první, opět to byl spíše boj. Nicméně oproti první půli, kdy byli hráči Velkých Hoštic směrem kupředu doslova jaloví, tak tentokrát začali kousat. Důkazem toho byl ustupující tlak domácích a první šance hoštických. Jako jednu z povedených akcí lze uvést trefené břevno a poté také střelu, kterou musel brankář Cabal vytlačit na tyč. Bohužel to byly asi jediné pohlednější situace z druhé půle,a proto skončil výsledek, tak jak začal, tedy 0:0

MFK Bruntál B
Jan Hendrych: Nastoupili jsme do zápasu bez brankáře, který se ráno před zápasem zranil. Tudíž musel chytat jeden z hráčů. Už od samotného začátku zápasu tomu chyběl náboj. Oba týmy se sice snažili, ale většinou se vše odehrávalo jen mezi šestnáctkami uprostřed hřiště. Soupeř zahrozil jedním břevnem. My zase jednou tyčkou. To bylo asi vše co se v zápase odehrálo důležitého.

M. Cabal [-] - A. Golias [-] , R. Zatloukal [-] (21. J. Zetek [-] ) , P. Šanda [-] (67. F. Stoklasa [-] ) , J. Žatka [-] (83. J. Krajčovič [-] ) , J. Hendrych [-] , J. Blažek [-] , L. Češek [-] , M. Schovánek [-] , L. Kopec [-] (46. M. Piňos [-] ) , J. Mako [-]