17.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

Palestina porazila poslední Velké Hoštice

0

Report...

Štěpánkovice se od začátku chopily dirigentské taktovky, jenže Dušan Harazim po přesných centrech Jakuba Tomíčka opakovaně selhal. Podobně si počínal David Benek, takže z ojedinělého brejku udeřily Velké Hoštice. Stříbný převzal balon od Jaroše, neomylně napnul síť a hosté překvapivě vedli – 0:1. Domácí se ovšem z nečekaného direktu okamžitě oklepali, když snaživého soupeře popravili ze vzduchu. Ve 34. minutě sice Gargoš rozezvonil pouze břevno, jenže hlavičkující Dušan Harazim si věděl rady – 1:1. O pět minut později centroval do šestnáctky Grygarčík a Dušan Harazim znovu kraloval ve vzduchu – 2:1. Ještě do přestávky navíc skóroval Gargoš, který zužitkoval roh Lišky – 3:1. Ve druhé půli Štěpánkovice výrazně polevily, takže jedinou tutovku si v závěru vypracoval David Benek.