17.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

Žimry rozhodly po pauze

0

Report...

V utkání jsme byly lepším týmem Žimrovice, které zahodily spoustu šancí. Hned ve 4. minutě se k odraženému míči dostal Machura a střelou k tyči z osmnácti metrů otevřel účet zápasu – 0:1. Pak zazdili své šance Škrobánek a dvakrát Jakub Černý. Domácím se podařilo vyrovnat ve 28. minutě, kdy po centru uklidil hlavou balon do sítě Fiebrich – 1:1. Do konce poločasu zavraždil ještě tutovku Petr Martinák. Ve druhém poločase se hrálo většinou na domácí polovině. V 71. minutě se po rychlé kombinaci prosadil Petr Martinák a opět strhl vedení na stranu hostů – 1:2. Následně byl vyloučen domácí hráč Táborský po faulu na Jakuba Černého. Velké šance pak neproměnili Režnar, David Hertel a Škrobánek. V poslední minutě nejprve trefil Lukáš Škrobánek gólmana, po dorážce břevno a následně byl faulován. Pokutový kop pak proměnil sám postižený a upravil na konečných 1:3.