24.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2017-2018

--

Soupeři se rozešli smírně

5

report..

Po třech utkáních venku za sebou se Baník představil konečně doma, kdy přivítal v neděli posledním tým tabulky – TJ BDSTAV Sedliště. Baník chtěl bodovat za tři body a utkání pro něj začalo velmi dobře, když se již v 7. minutě prosadil po pěkné akci Antonín Chumchal. Hosté však dokázali na úvodní gól Baníku zareagovat, již v 11. minutě zásluhou přesně trefy Adam Foukala. Další albrechtické šance už zůstaly nevyužity, a tak si tým Jaroslava Goje s posledním týmem tabulky připisuje jen jeden bod za nerozhodný výsledek 1:1