19.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

--

--

Chlebičov doma padl s Jakubčovicemi

14

Po bezbrankové první půli padla jedina branka zápasu asi dvacet minut před koncem do domácí sítě.

Chlebičov v minulém kole překvapivě rozdrtil Kobeřice, jenže euforii brzy vystřídala velká kocovina. Axmannovi hoši na domácím trávníku přivítali Jakubčovice nad Odrou, ale tentokrát podali přímo katastrofální výkon. Hlavně v prvním poločase na trávníku kralovali hosté, kteří vycházeli ze zajištěné obrany a spoléhali se na velmi úderné brejky. V jednom případě dokonce chlebičovskému gólmanovi Josefusovi zvonilo v uších po ráně do břevna. Domácí vystrčili růžky až pět minut před přestávkou, když si Matyášek naběhl na prudký centr Radka, jenže hlavou bohužel síť nerozvlnil. Ve druhém dějství sice Chlebičov více kontroloval balon, ale jeho útočné snahy se rozbíjely ještě před šestnáctkou soupeře. Jakubčovice znovu působily nebezpečnějším dojmem, což se promítlo i do průběžného skóre. V 68. minutě hosté vyšachovali domácí defenzivu a Kamil Molnár pohotově překonal bezmocného Josefuse – 0:1. V samotném závěru si Chlebičov mohl zajistit alespoň remízu, když se po akci Kužela dostal k odraženému míči Korbel, jenže v obrovské šanci si vylámal zuby na brankáři Bučkovi.

SK Viktorie Chlebičov
Vilém Axmann, trenér Chlebičova: „Podali jsme zoufalý a katastrofální výkon. Je nás málo, někteří kluci hrají se sebezapřením, ale to nás samozřejmě neomlouvá. Dá se říct, že jsme skoro nevystřelili na branku. V prvním poločase byl soupeř lepší a vytvořil si více šancí. Po přestávce jsme sice byli silnější na míči, jenže tutovku jsme si vypracovali v poslední minutě. To už jsme po pěkné akci Jakubčovic prohrávali. Takhle to dál nejde.“

C. Josefus [-] - J. Majewski [-] , R. Maloch [-] , L. Kužel [-] , D. Matyášek [-] , J. Radek [-] , P. Kozelek [-] (76. A. Korbel [-] ) , L. Gabaj [-] , F. Linda [-] , F. Metelka [-] , L. Buga [-] (65. M. Dzierža [-] )