24.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2017-2018

--

Orlová otočila se Šenovem

10

report...

Návrat staronového trenéra Jurčíka a zařazení dorostenců do sestavy vedlo k Veledůležitému vítězství našich mužů,které se zrodilo po dobré souhře celého družstva.Již v prvním poločase jsme měli hodně šancí,taky jsme brankou Dominika Renty vedli,bohužel nejprve nám dobře známý Jarmil Kopel dal branku na 1:1,aby v zápětí po menším zaváhaní dokonce po brance kapitána Šenov vedl.Jenže do druhého poločasu nastoupila nabuzená Orlová něco z výsledkem udělat a povedlo se to doslova.V 52 minutě po výborném přituknutí Kalous nedal nahrádnímu brankáři Šenova šanci a vyrovnal.V 57 minutě si postavil míč k přímému kopu z nulového úhlu Chrys Fromanger a hostující brankář propustil míč až do branky.A rázem jsme vedli .V 73 minutě předvedl Dominik Renta proč patří mezi přední kanonýry celé soutěže a bylo to 4:2.V 82 minutě přišel totální zkrat dorosteneckého brankáře,který za rozhodnutého stavu zcela nesmyslně zkosil unikajícího Jana Rentu,byla sice ponechána výhoda ovšem Kalousova branka nemohla být uznána pro ofsajd,ovšem brankář hostí obdržel zcela po právu červenou kartu.A tak čestvého a plného elánu Jana Rentu vystřídal dorostenec Holoubek.Jaký to byl vynikající tah trenéra Jurčíka se ukázalo v zápětí,když Holoubek z drzostí sobě vlastní potáhl míč a obešel celou obranu hostí včetně brankáře(hráč z pole)a zavěsil na konečných 5:2 pro Orlovou.