24.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2017-2018

--

Těšín otočil skóre

10

report...

Hosté přijeli do Těšína bez obávaného střelce Štýbara, ale domácí hráli v první půli zakřiknutě a nechali Polom hrozit z kontrabrejků. Po jednom z nich inkasovali.Ve druhém poločase Těšín přidal, Polom se možná zbytečně zatáhla ve snaze bránit výsledek, takže s balonem hráli hlavně domácí. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. A to ještě za stavu 0:1 neproměnil Kiška penaltu.Slovenský šutér si vše vynahradil v 60. minutě, kdy proměnil trestný kop a Těšín srovnal na 1:1

Obětavý zákrok v situaci dva na jednoho pak předvedl kapitán Rac, zabránil gólu soupeře a domácí v 68. minutě otočili stav na 2:1. Trefil se Bolek.