20.kolo, Vysočina | Pelhřimov | III. třída , 2014-2015

--

--

Senožaty zvítězili po roce na domácícm hřišti, rozhodl Maděra

0

Vyrovnané utkání mezi Senožaty a Mnichem rozhodl rozdílový hráč a tím byla útočník Senožat - Roman Maděra. Dokázal vstřelit dvě branky a zařídil tak vítězství domácích 2:0.

Prakticky hodinu měli více ze hry hosté z Mnichu. Rychleji napadali a byli více u míče. Domácí působili hodně defenzivně. Jenže ve třinácté minutě vyrobili hosté na levé straně obrovskou chybu, když přesným pasem poslali do samostatného nájezdu domácího Maděru a ten proměnil. I nadále byli hosté bojovnější, jenže jim chyběl klid při finální nahrávce a v koncovce. Domácí hrozili z brejků. Prázdnou branku netrefil z malého vápna Maděra. Zlom v zápase přišel v 66.minutě. Po běžném zákroku na polovině hřiště, který rozhodčí neposoudil jako faul, neudržel nervy Dufek. Rozhodčího nevybíravě zkritizoval, za což obdržel žlutou kartu. To jej ale neklidnilo. Ve výrazech přitvrdil a šel pod sprchy. O tři minuty později přidali domácí druhý zajišťovací gól opět z kopačky Maděry a zápas byl rozhodnut.

TJ Sokol Senožaty
Ladislav Mareš, trenér Senožat: Naši hráči vyhráli na domácí půdě poprvé od května 2014. Mnich hrál bojovněji, ale selhával v koncovce.

I. Večeřa [-] - K. Sýs [-] , K. Mareš [-] , M. Burda [-] , J. Mareš [-] - J. Vlk [-] , J. Cibula [-] , L. Mareš [-] , R. Jankůj [-] - R. Maděra [-] (84. M. Král [-] ) , M. Pilát [-]