20.kolo, Vysočina | Pelhřimov | III. třída , 2014-2015

--

--

Vysoké vítězství Vyskytné, řádil Štěpán

0

Souboj Vyskytné s rezervou Budíkova byl překvapivě jednoznačný. Budíkov přijel oslabený, jelikož jejich A-tým hrál ve stejný čas. O vítězi bylo jasno již po 1. poločase, který skončil 5:0 pro Vyskytnou, hattrickem se blýskl levý záložník Štěpán.

Vyskytná odehrála poločas snů a oslabený Budíkov neměl šanci. Gólostroj začali domácí ve 12. minutě, kdy se trefil kapitán Krejčí. Ofenzivně ladění hráči Štěpán a Blažek vstřelili po dvou brankcáh a bylo rozhodnuto. Budíkov korigoval v 2. poločase dvěma góly stopera Janáka, který se trefil ze standartních situací. Štěpán dokončil svůj hattrick v 63. minutě a byl nejlepším hráčem utkání.

TJ Sokol Vyskytná
David Krejčí, kapitán Vyskytné: Jednoznačná partie, utkání jsme měli pod kontrolou.

P. Fíla [-] - P. Vondrák [-] , J. Bezděkovský [-] , J. Roubíček [-] (46. V. Fila [-] ) , H. Bína [-] - J. Štěpán [-] , D. Šustr [-] , P. Valenta [-] , D. Krejčí [-] - L. Souček [-] , P. Blažek [-] (46. M. Havel [-] )