21.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2017-2018

Bílovec nezvládl druhý poločas

55. P. Schwarz , 62. D. Tomšů , 67. E. Opata , 78. E. Opata
8

report...

Bílovečtí byli v úvodním dějství dvakrát blízko k vedoucímu zásahu, ale proti byl heřmanický kapitán v brance Jakub Andrejko. Někdejší Baníkovec totiž ukázal své umění, když nejprve vytěsnil ránu Ronce a poté vyrazil na tyč i gólovou hlavičku Filipa Tomáška.

V 55. minutě však Heřmanice využily hrubku v bílovecké defenzivě a vstřelily úvodní gól zápasu. Hra Bílovce se rázem sesypala a ostravský celek přidal v rychlém sledu další dvě branky. Během dvanácti minut tak Heřmanice nasázely Bílovci tři góly a rozhodly o osudu utkání.