13.kolo, Vysočina | Pelhřimov | III. třída , 2014-2015

--

--

Sousedské derby skončilo spravedlivou remízou.

0

Utkání Senožaty - Želiv pohledný fotbal nepřineslo, diváci však 2 branky viděli.

Na obou týmech byla znát velká nerozehranost. Hrál se značně nepřesný fotbal, ve kterém měly obrany převahu. Z nudy vybočil samostatný únik Maděry po chybě Humeše. Jenže střelec si s koncovkou neporadil. Na druhé straně hosté po skrumáži nastřelili břevno domácí branky. O jedinou branku prvního poločasu se postaral tradiční exekutor přímých kopů Martin Večeřa. Na povedenou střelu Sedlák nedosáhl. Druhý poločas byl fotbalově ještě horší než první. Frustrace ze špatného výkonu se projevoval nesportovními zákroky na obou stranách. Hosté vyrovnali v 53. minutě, kdy po dlouhém nákopu si míč obratně zpracoval Špinar a pěknou pohotovou střelou skóroval.Utkání skončilo spravedlivou remízou 1:1.

TJ Sokol Senožaty
Trenér Senožat: Ačkoli se jednalo o sousedské derby, zápasu chyběl náboj. Hráči obou týmů s míčem spíše bojovali než pracovali. Myslím, že dělba bodů je spravedlivá.

I. Večeřa [-] - M. Burda [-] , K. Mareš [-] , K. Sýs [-] , J. Vokřál [-] (88. L. Mareš [-] ) - R. Strnad [-] , J. Cibula [-] , M. Večeřa [-] , J. Vlk [-] (71. M. Koželuh [-] ) - J. Mareš [-] (60. M. Pilát [-] ) , R. Maděra [-]