21.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

--

Velký Beranov si zvedl náladu s Nedvědicí

29

Velkému Beranovu předchozí dva domácí zápasy příliš nevyšli a teď na jeho půdu zavítala trápící se Nedvědice.

Po půli nerozhodně

Velký Beranov v posledních třech zápasech získal pouhý bod a na čelo tabulky se již dívá s odstupem. Na jeho hřiště dorazila Nedvědice, kterou sráží slabá produktivita. Hosté po výhře v derby se Štěpánovem získali v následujících třech zápasech pouhý bod a spadli do boje o záchranu.

Komplikace pro domácí přišla hned ve 12. minutě, kdy musel být střídán kanonýr Richard Ganzwohl, jehož nahradil Dominik Miška. Právě nový hráč na hřišti otevřel skóre zápasu, když se trefil v 19. minutě - 1:0. Nedvědici se do přestávky podařilo vyrovnat. V závěru první půle nadělal Martin Vašíček velké problémy domácí obraně svým napadáním, nakonec získal míč a potrestal chybu domácí defenzivy - 1:1. Za tohoto stavu se také odcházelo do kabin.

Domácí v závěru rozhodli

Úvod druhého poločasu vyšel lépe hostům, ale jako první se střelecky prosadili domácí. V 58. minutě Kamil Eliáš centrem ze strany nachytal brankáře Tužinského a míč zapadl do sítě - 2:1. I na tuto trefu hosté odpověděli a střelecem byl znovu Martin Vašíček, který překonal Markoviče v domácí bráně - 2:2. V 71. minutě šli domácí znovu do vedení, když branku vstřelil Martin Křenek - 3:2. Domácí se chvíli poté mohli uklidnit, ale jejich penaltový pokus zneškodnil hostující gólman. To však Velký Beranov nakonec nemuselo mrzet. V 87. minutě přidal pojistku na výhru domácích Jiří Pýcha - 4:2, který využil otevřené obrany nedvědických.

Velký Beranov čeká v příštím kole derby v Lukách. Nedvědice se pokusí obrat o body třetí Měřín.

SK Pernštejn Nedvědice
David Mareš (hráč): Po dvou domácích utkáních odehraných během tří dnů jsme zavítali na půdu Velkého Beranova, který jsme chtěli obrat o body, protože naše situace je v boji o záchranu velmi vážná. Bohužel jsme prohráli další zápas, ve kterém jsme herně obstáli. V naší situaci jsou však důležité zisky bodů, proto je nám kvalitní hra k ničemu.