19.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

--

Velká Bíteš porazila Štěpánov

24

O výhře domácích rozhodl dvěma slepenými góly Richard Novotný. Hosté ve druhé půli pouze snížili.

Po půli bylo jasno

Rezerva Velké Bíteše se na začátku jara výsledkově trápí. To hosté ze Štěpánova začali jaro dobře, ale v posledních zápasech přestali sbírat body a nedaří se jim odlepit ze da tabulky.

V okresním derby byli domácí od začátku zápasu jasně lepším týmem a vyjádřili to i brankově, když o poločasové přestávce vedli již o tři branky. V 19. minutě se krásnou individuální akcí blýskl Richard Novotný, který se uvolnil v pokutové území hostů, obešel gólmana Dingu a svoji akci zakončil přesným zakončením - 1:0. Chvíli na to se Novotný trefil znovu, když napřáhl ke střele a od břevna se míč odrazil do sítě - 2:0. I ve třetí brance měl prsty Novotný. V závěru poločasu nádherné kombinaci našel jeho centr z levé strany hřiště Paprskáře a ten se nemýlil - 3:0. Do kabin tak odcházeli mnohem spokojeněji domácí.

Hosté pouze snížili

Štěpánovu se povedlo na začátku druhého poločasu snížit. V 51. minutě centr Jindřicha Kintra k překvapení všech zapadl do domácí sítě - 3:1. Poté otěže zápasu znovu převzali domácí, ale v koncovce už se jim nedařilo tak, jako v první polovině zápasu. Ve zbytku zápasu již další branka nepadla.

Velká Bíteš hraje v úterý 1. května ve velkém Beranově. Štěpánov v ten samý den zajiždí na půdu Luk nad Jihlavou.

FC PBS Velká Bíteš B
Václav Kopářek (trenér): Výsledek jsme si zkušeně pohlídali. Myslím si, že to bylo naše jednoznačně zasloužené vítězství. Konečně jsme zabrali.

M. Matiášek [-] - D. Hibš [-] , T. Pelán [-] , M. Paprskář [-] , M. Švanda [-] - T. Loup [-] (46. R. Whittingham [-] ) , R. Novotný [-] , J. Horký [-] , M. Klusák [-] , M. Ivančík [-] (57. L. Pelikán [-] ) - D. Strangio [-] (75. K. Janoušek [-] ) -