24.kolo, Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Nadějov rezervu Dobronína nešetřil, nastřílel jí osm branek

0

Do Nadějova přijela beznadějně poslední rezerva Dobronína. Domácím hráčům se zápas s otloukánkem soutěže nadmíru vydařil, když hlavně ve druhé půli si Nadějov otevřel na hřišti střelnici. Záložnímu týmu Dobronína na cestu přibalil osm kousků.

Domácí Nadějov zastihl začátek zápasu v dobrém rozpoložení. Hned po pěti minutách hry otevřel gólový účet zápasu Luboš Klimeš, chvíli poté zvyšoval Fazekaš na 2:0 a když se ve 24. minutě do hostující branky trefil Marek Tlačbaba, bylo prakticky po zápase. Na konci první půle sice snížil Tomáš Sedláček, ve druhém dějství však stav utkání utěšeně narůstal a zastavil se až na osmibrankové hranici.