25.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Boršov sestřelil Ševětín osmi brankami, Filištein zkompletoval hattrick

22

Duel mezi desátým a dvanáctým celkem tabulky se proměnil v zcela jasnou záležitost. Boršovští fotbalisté na svého soupeře vlétli a po první půli vedli už 5:2. Svůj náskok boršovští postupně navyšovali, až dosáhli osmé vstřelené branky. Ševětín během devadesáti minut dokázal pouze kosmeticky upravit skóre, a tak se na nedalekou cestu zpět na druhý konec Českých Budějovic vydal s výpraskem 8:2. Hattrickem se na nejvyšší výhře v sezóně podílel domácí pendl z "A" týmu František Filištein.

FK Boršov nad Vltavou B
L. Machata [-] - V. Pokorný [-] , F. Pokorný [-] , J. Honiss [-] , F. Filištein [-] , J. Češka [-] , D. Bíba [-] , B. Anderle [-] , L. Matoušek [-] , Z. Švejda [-] , R. Šafařík [-]

SK Ševětín B
J. Trnka [-] - V. Chalupa [-] , P. Šniager [-] , M. Beznoska [-] , J. Partl [-] , K. Paur [-] , V. Kokeš [-] , P. Ertl [-] , P. Valeš [-] , M. Kašper [-] , F. Vohlídal [-]

Počet diváků: 60. Rozhodčí: ŠPELINA Miloslav - TOMEK Jiří (N), MOUČKA Bohuslav (N).