21.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2017-2018

--

Chrášťany rozhodly o výhře nad Ševětínem až ve druhé půli

62. P. Svatoš (p.) , 83. P. Svatoš
25

Fotbalisté Chrášťan vyhráli na domácím hřišti nad Ševětínem 2:0 a prodloužili svou sérii bez prohry na pět utkání. K vítězství nad Ševětínem nasměroval domácí až v 69. minutě z penalty Petr Svatoš, který pak v 83. minutě tříbodový zisk také druhou brankou pojistil.

TJ Sokol Chrášťany
Josef Vomáčka: Soupeř přijel oslaben jen v deseti lidech, takže zápas byl jen a pouze o dobývání branky. To však moc neumíme a i tentokrát se nám nedařilo a šance, které jsme si přece jen vytvořili, jsme nedokázali proměnit. Hosté se spokojili s kvalitní obranou a brejky, z nichž dva byly velmi nebezpečné. Povinné body jsme nakonec urvali, když ve druhé půli dokázal dvakrát skórovat střelec a hrající předseda klubu Petr Svatoš. Nejprve proměnil penaltu, kterou sám vybojoval, a poté dotlačil do branky prudký centr. Na tomto místě se sluší vyzdvihnout férové jednání hostujícího gólmana Trnky, jenž míč zachytil až za brankovou čarou. Rozhodčí Feitl ani pomezní situaci dobře neviděli a mělo to skončit zapískáním faulu na brankáře – ten však přiznal, že už to byl gól. Dočkal se tak zaslouženého potlesku všech diváků (svých spoluhráčů již méně), určitě většího než naše mužstvo za předvedený výkon, který byl nevýrazný a zbytečně nervózní.

V. Lhotka [-] - M. Drozd [-] , M. Zeman [-] , P. Koňařík [-] , P. Matějka [-] - P. Příhoda [-] , J. Vomáčka [-] , M. Boháč [-] - O. Bahleda [-] , P. Svatoš [-] , P. Kremsa [-]

SK Ševětín B
J. Trnka [-] - M. Kašper [-] , Z. Novák [-] , J. Stehlík [-] , J. Partl [-] , R. Stoklasa [-] , L. Chovanec [-] , V. Kříha [-] , P. Šniager [-] , P. Ertl [-] , F. Doležal [-]

Počet diváků: 70. Rozhodčí: FEITL Jaroslav - DROZD Roman (N), PÍCHA Vratislav (N).