20.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

--

25

Bojovné utkání Koloděj a rezervy Kameňáku skončilo dělbou bodů za remízu 1:1. S konečným výsledkem mohli být o trochu spokojenější domácí, kteří sice po prvním poločase vedli, ale ve druhé půli byl Kamenný Újezd nebezpečnější, ale bohužel pro ně stačil jen vyrovnat.

TJ Sokol Kamenný Újezd B
David Augusta (hráč): V Kolodějích nás přivítal DJ s muzikou a i celkově dobrá divácká kulisa. Zápas skončil remízou, která když to vezmu zpětně je spravedlivá. Na obou stranách se blýskli brankáři. Herní styl soupeře, který celou hodinu nad námi vedl je nakopávání a důraz v osobních soubojích. Byl hodně těžký terén, my jsme kombinovali a soupeře přehrávali ve středu hřiště, zato jsme nevyužili krajní záložníky a i v útoku nám chybělo finální a přesné zakončení. Mohlo to skončit pro nás lépe, ale bod bereme. Příště přijede Lokáda na ní se těšíme a chceme získat jejich skalp.