19.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2017-2018

--

Kameňák udeřil proti Dubu až po pauze a na jaře ještě neprohrál

67. M. Váša (p.)
24

Fotbalisté Kamenného Újezda vyhráli na domácím hřišti nad Černým Dubem 1:0 díky brance Milana Vášy ze 67. minuty. Domácí hráči byli po většinu zápasu lepší, ale převahu dokázali vyjádřit jen jednou brankou. Na další výhru v sezoně to přesto stačilo. Černý Dub totiž nebyl dopředu nebezpečný a z Kameňáku odjíždí s prázdnou.

TJ Sokol Kamenný Újezd B
David Augusta (hráč): My a Černej Dub to je trápení do posledních minut, buď umí hrát oni na nás nebo my neumíme na ně. Poslední tři zápasy jsme vždy o jednu branku zvítězili a pokaždé to bylo trápení. Na druhou stranu opět kompletní benfika, jako každý zápas. Chtěli jsme vyhrát větším rozdílem, nakonec jedna branka z penalty. Šancí bylo jako máku. Gólman Kvasnička si moc nezachytal zato, musíme smeknout před brankářem soupeře, ten udržel co se dalo a i při penaltě si "šáhnul". Máme tři body a soustředíme se na další body do tabulky, která je maximálně nadupaná.

F. Kvasnička [-] - M. Váša [-] , V. Šimek [-] , M. Velát [-] , J. Nejedlý [-] - J. Rožboud [-] , L. Fousek [-] , J. Komberec [-] , J. Červonyj [-] - J. Nejedlý [-] , V. Kotalík [-]