15.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

--

0

Pištín, který je na spodních patrech tabulky potřeboval nutně bodovat. Záloha Boršova jezdí na hostující utkání ve slabší sestavě, jelikož nemá pendly z áčka, což mohla být pro domácí velká výhoda.

FC Praktic Pištín
Jiří Marhoun (hráč): V 15. kole hostil Pištín Boršov. Deset minut před zápasem přestalo pršet, ale terén nebyl úplně ideální. Boršov začal zápas lépe a dostal Pištín pod tlak, který vyústil šancí boršovských ve 30. minutě, kdy boršovský útočník vsítil neplatný gól z offsidu prakticky z brankové čáry. Pištín srovnal krok a před koncem prvního poločasu vybojoval Filip Hamáček odrazeny balón, který neměl problém Patrik Beneš umístit do brány. Druhý poločas byl fotbalově vyrovnaný, ale Boršov nedokázal žádné šance proměnit. Naopak za Pištín skóroval Jan Šimšík. Ke konci druhé poloviny ještě upravil skóre na 3:0 Jiří Marhoun po přihrávce Radka Grilla.

P. Zeman [-] - E. Kubeša [-] - P. Beneš [-] , L. Zeman [-] , L. Koňarík [-] , R. Kuráž [-] , V. Vávra [-] , F. Bezpalec [-] , J. Marhoun [-] , A. Šídlo [-] , P. Šíma [-]

FK Boršov nad Vltavou B
J. Bublík [-] - T. Vinzenc [-] , R. Šafařík [-] , L. Matoušek [-] , P. Křemen [-] , R. Kofroň [-] , R. Hora [-] , J. Honiss [-] , J. Havlíček [-] , V. Anderle [-] , B. Anderle [-]

Hráči zápasu: P. Šíma , P. Beneš .
Počet diváků: 35. Rozhodčí: Škuthan Jaroslav - MARHOUN Jiří (N), HORA Karel (N).