26.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2017-2018

--

Rozlučka s Okresním Přeborem se Hartmanicím nepovedla

8. M. Šimek (p.) , 24. R. Matoušek , 70. M. Šimek - 7. I. Cotiga , 19. D. Šipla , 30. M. Šmrha , 65. F. Chodl
5

V Hartmanicích probíhala derniéra domácího týmu s Okresním Přeborem. Po několika letech strávených v nejvyšší okresní soutěži padají do III. třídy. K poslednímu zápasu poslal los do Hartmanic Malý Bor. Hosté, kteří každým rokem potvrzují, že do soutěže patří, bojovali ještě o 4. místo.

Pět branek již v první půli

Domácí nastoupili s cílem zvítězit v posledním utkání a rozloučit se tak s Okresním Přeborem. Byli to však hosté, kteří šli do vedení. V 7 minutě se prosadil Virgil Cotiga Ionut. Domácí, ale dokázali rychle zareagovat. O minutu později promněnil nařízenou penaltu útočník Michal Šimek. Průběh zápasu se pak uklidnil a an šancí moc nebylo. Hosté ovšem pak zahájili údernou desetiminutovku, ve které padli tři branky. Tu zahájil v 19. minutě David Šipla a poslal Malý Bor znovu do vedení. Ve 24. minutě opět vyrovnal domácí Rudolf Matoušek. Remízový výsledek, ale nevydržel dlouho. Ve 30. minutě se prosadil hostující Miroslav Šmrha a hosté po třetí v utkání vedli.

Závěrečnou tečku dal zápasu Michal Šimek

Ve druhé půli domácí toužili vyrovnat a ještě se pokusit o nějaký ten bodový zisk. Přišli i šance, které ovšem nepromněnili a tak hosté trestali. Půl hodiny před koncem zápasu přidal čtvrtou branku hostů František Chodl a zdálo se být rozhodnuto. O 5 minut později ještě, ale vykřesal jiskřičku naděje nejlepší střelec domácích v letošní sezoně Michal Šimek. I přes obrovskou snahu se už domácím vyrovnat nepodařilo, a tak se rozloučili se sezonu a Okresním Přeborem prohrou 3:4

TJ Sokol Hartmanice
Petr Buzín: Pro nás nepovedená rozlučka s Okresem. Věřili jsme, že se rozloučíme vítězstvím, ale soupeř byl proti.

J. Koryťák [-] - L. Soudek [-] , P. Sládek [-] , M. Šimek [-] , J. Haspekl [-] (76. Z. Houška [-] ) , R. Matoušek [-] , P. Tonner [-] (46. M. Ferenčík [-] ) , A. Krátký [-] , L. Mačuda [-] (46. J. Kolář [-] ) , D. Vlasák [-] , F. Zetocha [-]

TJ Sokol Malý Bor
F. Chodl [-] (76. M. Polena [-] ) - M. Kopáček [-] (56. J. Kalčík [-] ) , V. Melka [-] , M. Šmrha [-] , K. Jára [-] , M. Hlaváč [-] , I. Cotiga [-] , M. Šipla [-] , L. Trubač [-] , M. Sládek [-] , D. Šipla [-]

ŽK: 47. F. Zetocha , 56. A. Krátký - 55. V. Melka , 55. F. Chodl .
Počet diváků: 65. Rozhodčí: Staněk Luděk - ŠPONIAR Milan (N), KODÝDEK Milan (N).