19.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

4

Hosté toho v Dlouhé Vsi moc nepředvedli...

První branka zápasu z 24. minuty padla po pasáži, která patřila hostům (dvě šance Budětic byly 100%). Před PÚ domácích fauloval budětický L. Fiala. Domácí J. Hubený zahrál přímý kop tak, že prošel před malým vápnem. V tu chvíli většina bránících hráčů zůstala stát na hranici vápna a míč po teči doputoval do branky. I v dalších minutách to byl minimálně vyrovnaný fotbal. Po standardce Budětic se však z následného protiútoku radovali opět domácí. Konkrétně po trefě F. Blažka ve čtyřicáté minutě, který využil chybu budětického stopera V. Hozmana.

Druhou půlku domácí poměrně zkušeně kouskovali hru a v podstatě Budětice nepouštěli do šancí. Naopak v 63. minutě navýšili P. Švajkou na 3:0, po nedorozumění obránců Budětic V. Hozmana a J. Josefíka. Další šanci domácích navíc pokryl J. Vinter.

FK Budětice 2012
web Budětic: Dnes jsme alespoň z pohledu druhého poločasu, zahráli nejhorší zápas jara. V obraně jsme celý zápas doslova hořeli a ve druhé půli, ač se třemi útočníky, jsme hráli prakticky bez útoku. Minimálně z pohledu počtu šancí. Takhle se o záchranu nebojuje! Naše mizérie z venkovních zápasů pokračuje. V sobotu nás doma čeká lídr tabulky, který tuto sobotu nadělil Hartmanicím 17 gólů. Nečeká nás nic lehkého, ale ani nic nepřekonatelného. Ideální šance ukázat, že fotbal umíme.

TJ Tatran Dlouhá Ves
R. Hanzl [-] - P. Švajka [-] (82. P. Beránek [-] ) , F. Dryje [-] (46. D. Jaroš [-] ) , P. Švec [-] , J. Hubený [-] , F. Blažek [-] , P. Pechek [-] , J. Mirvald [-] (62. P. Waldman [-] ) , P. Sperl [-] , S. Valvoda [-] , O. Goby [-]

J. Vinter [-] - D. Hlavin [-] (55. D. Chmelík [-] ) , V. Hozman [-] , Z. Frančík [-] (63. M. Kripel [-] ) , L. Fiala [-] , M. Štěch [-] , R. Melka [-] , P. Janečka [-] , J. Josefík [-] , M. Paroubek [-] (58. M. Novotný [-] ) , J. Sekyra [-]

ŽK: 36. S. Valvoda , 45. P. Pechek , 60. J. Mirvald , 74. O. Goby .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: Šmrha Miroslav - KURC Lubomír (N), PODLEŠÁK Karel (N).