26.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Nová Ves remizovala s Ledčí

9

Nová Ves na své půdě přivítala hráče Ledče, kteří přišli o dvougólové vedení a remizovali 2:2.

Hosté šli do kabin s dvougólovým vedením

Ledeč vlétla do prvního poločasu jak uragán a již v 11, minutě se hostující kotel po Gramerově brance rozveselil. Čtyři minuty před koncem poločasu přišel druhý gól Ledče, tentokrát se svoji střelou prosadil Turek.

Šandera v 87. minutě vyrovnal

Nová Ves chtěla poslední domácí zápas v sezóně zvítězit a do druhé půle vstoupila lépe. Odměnou jí bylo Starého snížení z 66. minuty. Nová Ves bušila, hnala se za vyrovnáním, které ale přišlo až za pět minut dvanáct. V 87. minutě vyrovnal na 2:2 Šandera a Nová Ves smázla dvougólovou ztrátu.