26.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Okříšky vezou z Přibyslavi tři body

9

V rámci 26. kola zajížděly do Přibyslavi Okříšky, které tu otočily utkání a zvítězily 1:2

Přibyslav šla do vedení

První půle branky nepřinesla, oba týmy si lámaly hlavu s finální fází. Ve 30. minutě poslal domácí fanoušky do varu svoji brankou Pospíchal - 1:0. Další šance žádný z hrajících celků neproměnil, a tak šla domácí Přibylsav do kabin s těsným vedením.

Hosté zvládli utkání otočit

Ve druhé půli Okříšky zabraly, ale vyrovnání přišlo až půl hodiny do konce utkání, když se prosadil hostující střelec Tůma. Po deseti minutách hosté dokonce otočili, Okříšky poslal do vedení střídající Bulant. S dalšími akcemi si obranné řady obou celků poradily. Okříšky tedy vezou z Přibyslavi tři body.