26.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

Humpolec mistrem

50. M. Eremiáš - 27. T. Vrátný , 53. J. Pikl , 73. D. Šerý (p.)
9

Humpolec si dokázal ohlídat a udržet svoje prvenství. Po výhře 1:3 ve Speřicích se humpolečtí stávají mistry

Vratný poslal hosty do vedení

Humpolec se již od začátku hnal za vítězstvím, které by humpolecké hráče korunovalo na mistry KP, ale Speřice byla těžkým soupeřem. I přesto šel ale Humpolec do vedení, když se ve 27. minutě prosadil Vratný. Další šance ale brankou neskončily, a tak šli veseleji do kabin hráči Humpolce, kteří po půli vedli 0:1.

Humpolec navýšil své vedení

Speřice zabrala a v 50. minutě vyrovnal Eremiáš, ale nerozhodný stav dlouho nevydržel, jelikož o tři minuty později vrátil vedení Humpolci Pikl. Humpolecký celek přidal v 73. minutě díky Šerého penaltě pojistku a hráčiu tak mohli slavit mistrovský titul a postup do divize.