26.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

Tři body zůstaly v Chotěboři

2. M. Moravec , 37. L. Dvořák , 78. P. Ledvinka - 9. P. Ďoubal (vl.) , 83. J. Homolka
9

V posledním kole se pelhřimovští hráči představili v Chotěboři. Domácí tým dokázal na své půdě zvítězit 3:2.

Domácí šli ve 2. minutě do vedení

Ihned ve 2. minutě šli domácí do vedení, když své fanoušky rozveselil Moravec. Vedení ale dlouho nevydrželo, v 9. minutě si balón do vlastní brány srazil Ďoubal. Hra se přelévala ze strany na stranu a Chotěboř šla ve 37. minutě do vedení, když se prosadil Dvořák.

Homolka pouze snížil

Hra byla i ve druhé půli vyrovnaná a dvanáct minut před koncem šli chotěbořští do dvoubrankového vedení, když se v 78. minutě z gólu radoval Ledvinka. Pelhřimov sice o pět minut později snížil zásluhou Homolky, ale na body to nestačilo. Chotěboř zvítězila 3:2.