25.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

17. O. Starý (vl.) , 22. J. Pikl , 75. D. Alt
12

Do finiše jdou také celky z vrcholu tabulky, Humpolec potvrdil roli favorita a je krok od titulu.

Dvě branky v první půli

Humpolec hrál dobrý zápas a v 17. minutě šel do vedení. Po rohu se dostal k míči Pikl a jeho přihrávku si do vlastní brány nešťastně srazil Starý. Za pšt minut tu byl opět Pikl, který se z přímého kopu trefil přesně - 2:0.

Alt přidal třetí zásah

Ve druhé půli domácí lehce upustili a Nová Ves si vytvářela šance, které ale vždy zastavil gólman Kříž. Patmnáct minut před koncem utkání bylo rozhodnuto. Střídající Alt vyvezl ze křídla balón na roh a dostal míč za Fuksova záda.