24.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Bystřice doma ztratila

13

Bystřice na dálku sehrávala s Humpolcem zápas o první místo. Bystřice doma přivítala Okříšky, ale proti soupeři z Třebíčska se tři body nezrodily. Celky remizovaly 1:1.

Tůma poslal hosty do vedení, domácí vyrovnali

Hned po sedmi minutách hry šli hosté do vedení. Fiala vyslal dopředu dlouhý výkop, domácí defenziva zazmatkovala a síť rozvlnil Tůma. Po pěti minutách však Bystřice vyrovnala, křídelní akci zakončil Skelnář. Domácí se tlačili k další brance, ale ne a ne ji vstřelit. Největší šanci měl před koncem Sklenář, ale ani on utkání neotočil.

V druhé půli žádná další branka nepadla

Ve druhé půli se Bystřice dále hnala za vstřelenou brankou, ale okříšská defenzíva byla připravená. Zlom mohl přijít na konci utkání. Před bránou se zjevil Čech, ale přestřelil.

SK Bystřice nad Pernštejnem
J. Mrňous [-] - M. Mezník [-] , P. Sodomka [-] , T. Padrtka [-] , R. Sklenář [-] , M. Malý [-] , F. Adamec [-] , T. Vařejka [-] , T. Samek [-] (78. D. Čech [-] ) , P. Blaha [-] , J. Smolík [-]

SK Huhtamaki Okříšky
L. Fiala [-] - M. Mašek [-] , P. Molák [-] (82. L. Mašek [-] ) , T. Binka [-] , R. Tůma [-] (89. P. Lorenc [-] ) , I. Večeřa [-] , F. Rampír [-] (26. V. Bulant [-] ) , M. Zeman [-] , R. Ryšavý [-] , M. Dočekal [-] , V. Němec [-]

ŽK: 86. M. Mezník , 89. P. Sodomka - 35. P. Molák , 63. R. Tůma , 82. M. Zeman , 90. L. Mašek .
Počet diváků: 102. Rozhodčí: Dvořák Jan - FRIDRICHOVSKÝ Miroslav, DOSKOČIL Pavel.