23.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

Pelhřimov zvládl domácí utkání

4. V. Poul , 60. D. Poul (p.) , 89. D. Viktora
13

Ve 23. kole přivítal Pelhřimov na svém hřišti Speřici. Domácí zvládli zvítězit 3:0 a připsat si tři body.

Poul udeřil již ve 4. minutě

Již ve 4. minutě se otevřelo skóre, když se centr dostal k pelhřimovskému V. Poulovi, který se nemýlil. Pelhřimov mohl rázem vedení navýšit, ale Vlk tváří tvář gólmanovi neuspěl. I Přibyslav párkrát zazlobila, hlavně exekutor trestných kopů Jančík, který dvakrát rozezvonil brankovou konstrukci. Těsně před koncem mohl přidat gól na 2:0 Vlk, který opět neuspěl.

Pelhřimov přidal další dvě branky

Po přestávce byl lepším týmem Pelhřimov. Po zákroku Mazance nařídil sudí v 60. minutě pokutový kop, který proměnil D. Poul. V poslední mnutě se prosadil střídající Viktora, když si přesně naskočil na rohový kop.