22.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Všechny body zůstaly v Meziříčí

13

Po souboji mezi rezervou Velkého Meziříčí a Košeticemi byli šťastnější domácí hráči, kteří udrželi vedení 1:0, a tak všechny body zůstaly ve Velkém Meziříčí.

Již ve 3. minutě udeřil Polanský

Velice dobře začal domácí tým. Hned po třech minutách hry se meziříčští radovali. Dufek nacentroval přesně na Polanského hlavu a domácí se dostali do vedení. Aktivní hra domácích postupně přestávala, Polanský mohl přidat druhý gól, ale svoji šanci nevyužil. Vyrovnat mohli těsně před poločasem hosté, ale zaváhání domácí obrany nebylo využito.

Velmez udržel vedení

V 50. minutě měl znovu na kopačce gól Polanský, ale gólman Jíša dokázal jeho pokus zneškodnit. Po zbytek utkání se hrál spíše fotbal bez šancí a na středu hřiště. Domácí tým tak dokázal udržet vedení 1:0.  Domácí v příštím kole zajíždí do Okříšek a Košetice se utkají doma s Bystřicí.