21.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Velké Meziříčí zvítězilo v Jaroměřicích

13

Jaroměřice podtřebují nutně sbírat body, ale ani dnes to nevyšlo. Tentokrát Jaroměřice prohrály s Meziříčím 2:3.

První půle bez gólu

Uběhlo pár minut od začátku a už to vypadalo na radost domácích. Proti Kurtinově pokusu však byla branková konstrukce, a tak jeho střela skončila pouze na břevně. Ukázali se také hosté, kteří si vytvořili několik šancí, ale žádná z nich nevedla ke gólu. Neproměněné šance Meziříčí mohly mrzet, to by ale museli nějaký gól přidat i domácí, kterým patřil závěr zápasu.

Velmez otočil zápas

V 64. minutě se již domácí radovali. Po standartní situaci se ke střele z dvacetipěti metrů odhodlal Palát a jeho pokus skončil o tyč v bráně. Za sedm minut bylo vyrovnáno, chybu v rozehrávce využil Polanský - 1:1. Hosté zvládli přiklonit vedení na svou stranu. Nejprve se v 78. minutě prosadil Svoboda a o čtyři minut později prošel obranou Polanský a připsal si druhý gól v utkání. Jaroměřice dokázaly vstřelit druhý gól, v 89. minutě dokázal skórovat Barák.