20.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Okříšky padly s Košeticemi

16

Hráči Košetic si ve 20. kole připsali důležité tři body v boj o záchranu, když vyhráli v Okříškách 0:1.

Bezbranková první půle

Během první půle bylo znát, kdo je tu doma. Okříšky byly více na balónu, vytvářely si šance a soupeře z Košetic do ničeho nepustily. Vytvořeným šancím Okříšek chyběla ale finální fáze, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Hrající trenér Starý vstřelil jediný gól

I v druhé půli byli více vidět domácí, ale opět ne a ne proměnit šance. To se vymstilo v 63. minutě, když se z protiútoku prosadil Starý a Košetice šly rázem do vedení. Hosté mohli přidat i druhý gól, ale Vejsadův pokus zlikvidoval Fiala. Košetická obrana pracovala na 100%, a tak hosté odjeli z Okříšek bez inkasovaného gólu a s vítězstvím 0:1.