17.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Humpolec bere všechny body

19

Humpolec, první celek tabulky přivítal v neděli na svém hřišti Okříšky. Utkání rozhodla branka ze 32. minuty, nic na tom nezměnilo ani vyoučení humpoleckého gólmana Kříže.

Šerý poslal Humpolec do vedení

prvních dvacet minut se hrálo spíše od vápna k vápnu, na středu hřiště. Následovala série šancí domácích, ale šance Dalíka a Šerého nevedly ke vstřelené brance. Ve 32. minutě už se domácí radovali. Šerý rozehrál velmi šikovně trestný kop ze strany hřiště, před Fialou proběhlo hned několik hráčů a nikým netečovaný míč skončil v síti.

Červená karta pro Kříže

Hned v úvodu druhé půle se po krásné akci ocitl v šanci Pikl, ale navýšit vedení se mu nepodařilo. Ani šance hostujícího Tůmy nevedly ke vstřelené brance. V 77. minutě se na humpolecké straně červenalo. Kříž oplácel Tůmovi jeho zákrok, a tak musel předčasně do sprch. Do brány nastoupil náhradní gólman Páša, ale během okříšských šancí svůj tým podržel. Humpolec tak udržel výhru 1:0.