16.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Pelhřimov remizoval s Kouty 3:3

13

Gólové hody mohli diváci vidět v sobotu v Pelhřimově. Tamější tým přívital Kouty a ze zápasu, ve kterém padlo šest gólů, nevyšel vítěz.

Kouty šly do kabin s vedením 1:2.

Domácí tým prospal začátek utkání a již po dvaadvaceti minutách hry prohrával 0:2 po trefách Cejpka a Roušara. Pelhřimovští nebyli příliš aktivní, Kouty byly více ve hře. Ke konci první půle se hra domácích zlepšila a ve 38. minutě snížil křižnou střelou Homolka.

Pelhřimov zvládl otočit, ale Kouty před koncem vyrovnaly

Do druhého poločasu vstoupili domácí s větším nasazením, hráli aktivněji než v první půli, což se vyplatilo. Během pěti minut se dostal Pelhřimov do vedení. V 54. minutě nejprve vyrovnal Mazáč a v 59. minutě si připsal druhý gól v utkání Homolka a dostal tak domácí fanoušky do varu. Domácí hráli stále pohledný fotbal, ale vstřelit pojišťovací branku se nevedlo. V 82. minutě poslali hosté balón do vápna a z chumlu vyrovnal Dočekal. Na konci utkání, v 90. minutě, byla za ruku ve vápně nařízena penalta ve prospěch domácích, ale Poul nedokázal pokutový kop proměnit.