15.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

Velké Meziříčí si poradilo s Přibyslaví

70. J. Eis - 28. D. Komínek , 75. M. Pech , 88. F. Mužátko
0

Rezerva Velkého Meziříčí dokázala navázat na domácí výhru z minulého kola a nyní si poradila i s Přibyslaví, která od 82. minuty hrála v deseti hráčích.

Komínek poslal Velmez do vedení

Nedělní utkání nabídlo divákům kvaltiní fotbal hned od 1. minuty. Hosté měli mírnou převahu, ale ne a ne se trefit do sítě, to samé i na Přibyslavské straně. Gólu se diváci dočkali ve 28. minutě, kdy poslal meziříčskou rezervu do vedení svoji střelou Komínek. Hosté stále měli ze hry více, byla znát zkušenost záložní řady, ale do konce druhé půle vedení nenavýšili. V bráně totiž čaroval přibyslavský gólman Pazderka.

Přibyslav vyrovnala, ale ne na dlouho

Velmez i v druhé půli plýtval šancemi, hráči si vždy vylámali zuby na domácím gólmanovi. Neproměněné šance byly potrestány v 70. minutě, kdy vyrovnal Eis. Ve stejné minutě přišel na hřiště také meziříčský Pech, který o pět minut později rozveselil své fanoušky a spoluhráče - 1:2. Veškeré naděje na bod Přibyslavi utnul v 82. minutě Krčál, který po žluté kartě za faul a následně druhé žluté kartě za nadávky rozhodčímu musel předčasně do sprch. Dvě minuty před koncem zvýšil Mužátko na 1:3 a veseleji ze zápasu vyšli hosté.

FC Velké Meziříčí B
Petr Munduch, trenér: Oboustranně kvalitní utkání . Mělo náboj od první minuty, od začátku jsme měli mírnou převahu a projevovala se naše kvalita ve středové řade, kde zejména Kominek s Mezlikem a Polanskym všechny převyšovali. Škoda našich pěti neproměněných tutovek, jelikož mohlo byt rozhodlo dříve a utkání jsme mohli dohrát ve větším klidu. Celkově si myslím, že za předvedený herní výkon jsme si odvezli tři body zaslouženě