15.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Polná doma prohrála s Pelhřimovem

0

Souboj dvou týmů z prostředka tabulky skončil lépe pro Pelhřimov. Ani dva góly Jakuba Szába nezabránily porážce Polné na domácím hřišti

Pelhřimov šel v první půli do vedení

Hned v první minutě utkání vyslal Dvořáček přesný pas na Szabóa, šel sám na gólmana Dvořáka, avšak ten jeho tutovku nadvakrát zlikvidoval. V šesté minutě unikli pelhřimovští po levém křídle, na zpětnou přihrávku si naběhl Jeřábek a z hranice pokutového kopu poslal Pelhřimov do vedení. O minutu později pálili hosté zpoza šestnáctky těsně vedle branky Polné. V 17. minutě vybojoval před šestnáctkou míč Matějíček, vyslal uličku pro Szabóa, ten bohužel tváří v tvář gólmanovi přestřelil. O dvě minuty později Bambula sklepl patičkou míč Szabóvi, ten nasadil na hranici šestnáctky jesličky obránci hostí a vzápětí vyrovnal krásnou bombou pod břevno. Ve 23. minutě mohl strhnout vedení na svoji stranu Pelhřimov, tutovku hostí však zlikvidoval Rezničenko a vzápětí zachránil odkopem Dvořáček. Ve 29. minutě likviduje Rezničenko pěknou střelu hostí z hranice šestnáctky. V 33. minutě  zakončuje rychlý brejk pelhřimovských přesnou střelou Mazač -  1:2. Ve 42. minutě se opět vyznamenal Rezničenko, když vyrazil dělovku hostí na rohový kop. Závěr poločasu patřil Sapelákům. Ve 44. minutě se po kombinaci Matějíčka a Szabóa druhý jmenovaný dostal do úniku, obešel i gólmana, ale jeho střelu vykopl z branky obránce hostí. Ve 45. minutě se akce opakovala, jen s tím rozdílem, že zakončoval Kozojed a situaci zachránil gólman Dvořák. Do třetice mohl vyrovnat Matějíček, ale jeho jedovku z osmi metrů zastavilo tělo jednoho z obránců Pelhřimova.

Domácí pouze snížili

Hned ve 46.minutě mohla Polná inkasovat, pelhřimovský Jeřábek však v gólovce přestřelil branku. Ve 48. minutě centroval Barák z levého křídla Kozojedovi, ten však v ložence selhal, gólman Dvořák se opět vytáhl. V 59. minutě se znovu předvedl Rezničenko, bravurně chytil dělovku hostí z osmnácti metrů. V 63. minutě hosté skvěle vykombinovali Polnou a Vlk dostal pelhřimovské do dvoubrankového vedení. Sapeláci však utkání nevzdali. V 72. minutě důsledný Jakub Szabó uklidil míč do šibenice přes vyběhnutého gólmana. V závěrečných minutách se Polná snažila o vyrovnání, Szabó ani Kozojed však úspěšní nebyli, a tak si hráči Pelhřimova odvážejí ze Stáje tři body.