23.kolo, Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2017-2018

--

--

Husinečtí již bojují zřejmě o druhé místo

7

Jak se blíží závěr soutěže, tak se hraje jen o jakési znepříjemnění postupových ambic záblatského Sokola.

Domácí se s hosty trápili dvacet minut a poté udeřili. Vltavičtí tuto část zvládli dobře a domácí zlobili. Vltavani šli do konce do vedení v 16.minutě A.Křížem, nejlepším hráčem hostí. Domácí za šest minut srovnali E.Raušerem a za dalších pět minut stejný hráč otáčí výsledek ve prospěch Husineckých. Ve 31.minutě Kneifl přidává třetí branku, ale ještě není rozhodnuto. Hraje se zajímavý fotbal a hosté kupodivu hodně tlačí na domácí. Ve 39. minutě A.Kříž opět snižuje a hosté cítí šanci. Poločas tak končí pro vltavické dobře.

Druhé dějství patří již domácím a Vltavané odjíždí se sedmičkou. Ač to zní pro hosty krutě, ale domácí v rozmezí 53 a 57. minuty Kolafou a Wágnerem rozhodují a hosty fotbalově zlomí. Po těchto brankách se již jen dohrává. V 74. minutě Maryška a v 82. minutě opět Maryška končí kanonádu a domácí jsou spokojení.

AUTOR: LADISLAV BERAN