21.kolo, Vysočina | Jihlava | III. třída , 2014-2015

--

--

Rekord v soutěži má nasvědomí Sapeli

0

Domácí ROMA Jihlava nastoupila proti vedoucímu celku ze SAPELI Polná ,,B,, v hodně oslabené sestavě. Vyloučení z minulých kol dalo od prvních začátků zápasu jasnou režii do nohou hostujícího celku. O zápase bylo v podstatě rozhodnuto po třiceti minutách. Poločasové skóre se zastavilo v poměru 0:7. Ve druhé půli hosté prostřídali a skóre zápasu pomalu ale jistě rostlo směrem nahoru. Nakonec se zastavilo na rekorních 0:20! Hostující Szabó dokonce vstřelil neuvěřitelných 9 branek a posunul se tak v tabulce střelců mezi top 10.

TJ Roma Jihlava
Dreveňák Zdeněk: Hosté jsou po zásluze na prvním místě. Nás ovlivnila absence pěti hráčů z naší základní sestavy.

O. Karša [-] - J. Novák [-] , B. Táncoš [-] , L. Vystrčil [-] , M. Drevňák [-] - K. Dreveňák [-] , M. Suchý [-] , R. Benda [-] , E. Gábor [-] - J. Flégr [-] , L. Toráč [-]