26.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Přílepek a Koudelka rozhodli dvěma góly o vítězství Stráže nad Bukem

26

Šestadvacáté kolo Okresního přeboru proti sobě svedlo týmy z předních pater tabulky. Zatímco Buk okupuje třetí pozici, Stráž je pátá. Aktivní hra domácích přinesla na konci prvního poločasu ovoce, když museli otáčet nepříznivý výsledek. Dvěma trefami se blýskl Daniel Přílepek a Tomáš Koudelka, kteří táhli vítězství Stráže nad Bukem 4:2.

TJ Sokol Stráž nad Nežárkou
Vlastimil Šicner (organizační pracovník): V závěrečném utkání OP mužů se našemu mužstvu podařilo porazit kvalitní tým Buku, který jako nováček soutěže obsadil v konečné tabulce 3. místo. Základ ke konečnému vítězství položil brankář Jan Jedlička, který v první půli za stavu 0:1 zneškodnil bravurními zákroky min. 3 čisté brankové šance soupeře. Vývoj zápasu v náš prospěch se otočil v závěru prvního poločasu, kdy jsme v rychlém sledu vstřelili 2 branky do šatny. Po změně stran jsme již měli více ze hry, přidali další 2 branky a zápas dotáhli do vítězného konce. V konečné tabulce OP mužů jsme tak obsadili solidní 5. příčku se ziskem 41 bodů, skóre 50:49.

J. Jedlička [-] - M. Zvára [-] , T. Koudelka [-] , J. Kozel [-] , J. Čada [-] , V. Čurda [-] , L. Stejskal [-] , D. Přílepek [-] , J. Jančura [-] , P. Völfel [-] , Z. Koranda [-]