25.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

--

--

České Velenice se s Hobzí nemazlily a mají tak nejblíž k postupu do krajské soutěže

25

Program 25. kola Okresního přeboru završil zápas mezi domácím celkem Českých Velenic, kteří přivítali na svém stadionu Staré Hobzí. Veleničtí věděli, že pokud vyhrají, budou mít velice dobrou pozici k postupu do I.B. třídy. Domácím se to povedlo, navíc se třikrát trefil Robin Banašík.

TJ Lokomotiva České Velenice
Karel Macho (vedoucí mužstva): Pokud chceme přebor vyhrát, utkání s Hobzím jsme považovali jako povinné tři body. Od začátku bylo vidět, kdo bude na hřišti pánem. Výborně jsme kombinovali a první branka na sebe nenechala dlouho čekat. V 6. minutě se trefil Mikudim. Potom, naši hráči jako by si byli jisti vítězstvím a s tím, že to půjde samo přestali hrát. Toho soupeř využil a asi deset minut byl aktivnější. Jejich snahu ve 23. minutě srazil Kopecký. Do poločasu se ještě po našem rohovém kopu trefil nádherně hlavou Fiala a bylo v podstatě rozhodnuto. Ve druhé půli se postupně dostali na hřiště hráči, kteří dostávají méně příležitostí a i tak bylo na hřišti v podstatě jedno mužstvo. Další branku přidal nadvakrát v 58. minutě Samec. Potom přišla závěrečná třicetiminutovka Robina Banašíka, který do konce utkání postupně v 60., 77., a 82. minutě upravil konečný stav hattrickem na 7:0. Pro nás to bylo pohodové utkání v tréninkovém tempu, které mohlo klidné skončit dvouciferným výsledkem. Musím říci, že naše forma jde každým utkáním nahoru a navíc trenér má dostatek hráčů, ze kterých může vybírat. Je trochu škoda, že sezóna končí.

TJ Dyje Staré Hobzí
Ondřej Dokulil (hráč): Pro Velenice body zadarmo, tento zápas jsme byli absolutně nekonkurenceschopni. Díky patří těm, co vážili dlouho cestu na hranice, ti, co se na to vykašlali z různých důvodu se musí zamyslet. Velenice byly celou dobu lepším týmem, my jim mnoho gólů darovali vlastními chybami, to však nesnižuje jejich výkon na place, kvalitu mají velkou. Z několika šancí jsme nedokázali trefit bránu. Co k tomu říct, snad jen štěstí, že už bude konec.

T. Maroušek [-] - F. Dvořák [-] (46. O. Haumer [-] ) , M. Srpek [-] (59. J. Mikl [-] ) , P. Zemánek [-] - J. Bittengl [-] (71. R. Schmidt [-] ) , V. Samec [-] , T. Kopecký [-] - M. Fiala [-] , R. Mikudim [-] (58. J. Vetrák [-] ) , J. Mikl [-] (50. F. Malaník [-] ) , R. Banašík [-] -

Z. Bican [-] - M. Habr [-] , P. Zejda [-] , O. Dokulil [-] , V. Zejda [-] - R. Frelich [-] , A. Veverka [-] , M. Distel [-] , P. Distl [-] - H. Bican [-] , F. Štibich [-]

ŽK: 56. P. Zejda .
Hráči zápasu: R. Banašík , M. Fiala .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: KOLLMANN Jaroslav - ROUS Zdeněk, CHLAŇ Jaromír.