25.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Suchdol byl bez šance, Strmilov svého soupeře rozstřílel vysoko 7:1

24

Ve 25. kole Okresního přeboru přivítal domácí Strmilov sedmou Suchdol. I když tento duel sliboval vyrovnanou partii, zápas měl zcela jasný průběh. Od první minuty zápasu bylo na hřišti prakticky jen jedno mužstvo, a to domácí Jiskra. Ti během devadesáti minut stihli vstřelit úctyhodných sedm branek zásluhou Nováka, Valdy, Šuby, Dohnala, Hanzala a Nečedy, který se prosadil dvakrát. Získanými třemi body se tak Strmilov dostal před svého soupeře.

TJ Jiskra Strmilov
Jan Kubíček (hráč): Jak už napovídá konečný výsledek, zápas byl téměř celou dobu v naší režii. Rychle jsme se ujali vedení a postupně zvyšovali skóre až na pět gólů. Druhý poločas už byl bez větší motivace a zápas se jen dohrával. Přesto, že je výsledek jednoznačný, Suchdolští mladíci zaslouží pochvalu za přístup a za nasazení, které měli až do konce zápasu.

Sokol Suchdol nad Lužnicí B
Marek Čáp (hráč): Bohužel jsme do Strmilova odjeli jen čtyři hráči našeho týmu, zbylých 9 byli dorostenci, kteří měli za dopoledne už zápas v nohách. Nedělali jsme si tedy velké ambice na vítězství. I když jsme prohráli 7:1, tak si alespoň někteří naši dorostenci zkusili premiérově zahrát za chlapy a patří jim poděkování za bojovnost.

A. Bláha [-] - M. Lehejček [-] , P. Šuba [-] (77. K. Urbánek [-] ) , D. Hanzal [-] , J. Dvořák [-] - J. Valda [-] , M. Novák [-] , J. Kubíček [-] , T. Dohnal [-] - J. Hanzal [-] (78. M. Dohnal [-] ) , O. Nečeda [-] -

V. Kanděra [-] - D. Čáp [-] , D. Trmal [-] (55. P. Záviš [-] ) , K. Trmal [-] , M. Šantroch [-] (58. P. Šlachta [-] ) , J. Zeman [-] , J. Střítecký [-] , J. Panský [-] , P. Dlužanský [-] , P. Gladics [-] , M. Čáp [-]

Hráči zápasu: P. Šuba , O. Nečeda .
Počet diváků: 27. Rozhodčí: CHVÁLA Jan - JANÁK Pavel, KOPEČNÝ Robin (N).