25.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Strážská série bez prohry je u konce, závěrečný tlak hostům body nepřinesl

22

Po jasném první půli to vypadalo, že si pečtí pohlídají tři body. Hosté ze Stráže však zmobilizovali síly a hlavně během druhé půle si říkali o remízu a minimálně jeden bod. Pečtí nakonec hlavně díky skvělému Hlaváčkovi dokázali uhájit svou výhru 2:1 a odpověděli tak na výhru Strmilova.

TJ Sokol Stráž nad Nežárkou
Vladimír Hadač: V duelu o 5. příčku v průběžné tabulce OP mužů byl úspěšnější domácí celek, který si rozhodující náskok vypracoval již v prvním poločase. Branky 33. Jiří Novák, 40. Zamazal – 76. Kollár. Rozhočí D. Macháček z Kamenice nad Lipou, ŽK 2:1 (Zamazal, Lovětínský – Heger), 75 diváků. Sestava: Jedlička – J. Jančura (46. Čada), Kollár, Jan Kozel (46. V. Čurda), Zvára – Heger, D. Přílepek, P. Völfel, L. Stejskal – Mikloš, Koudelka.