24.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Stráž porazila Chlum nejtěsnějším rozdílem, tři body vystřelil Čurda

30

Fotbalisté Stráže jsou na jaře úspěšní a stoupají tabulkou. Po Kunžaku a Hobzí přehráli i poslední Chlum. Utkání bylo po celou dobu vyrovnané, hosté možná měli v některých fázích územní převahu, jenže gólové šance si vypracovali pouze domácí. Jednu z nich přetavil osm minut před koncem Vlastimil Čurda a vystřelil Stráži důležité vítězství 1:0.

TJ Sokol Stráž nad Nežárkou
Vlastimil Šicner (organizační pracovník): V herně vyrovnanější první půli měli blíže ke gólu spíše hosté, ale brankář Jan Jedlička opět prokázal své nesporné kvality. Ve druhé půli již mělo naše mužstvo zřetelnou územní převahu, ale bez účinné koncovky. Chytajícího předsedu oddílu kopané soupeře Jiřího Hájka nejvíce vystrašil z přímého kopu Lukáš Stejskal, jehož lahůdková střela zdánlivě mířící nad branku skončila na břevně. Rozhodnutí přinesla až 82. minuta, ve které si střídající hrající trenér našeho mužstva Vlastimil Čurda naběhl na rohový kop Pavla Völfela a jeho prudká hlavička skončila v síti. Kladem utkání byla velice slušná hra všech aktérů, takže rozhodčí Boček z Lásenice nemusel tasit žádnou kartu. Utkání sledovalo 60 diváků. Sestava: Jedlička – Čada (46. Bednář), J. Jančura, Jan Kozel, Zvára – Heger, D. Přílepek, P. Völfel, L. Stejskal – B. Chovítek (78. V. Čurda), Mikloš (87. Z. Koranda).

J. Jedlička [-] - J. Kozel [-] , M. Zvára [-] , J. Jančura [-] , P. Heger [-] - B. Chovítek [-] (78. V. Čurda [-] ) , L. Stejskal [-] , D. Přílepek [-] , P. Völfel [-] - D. Mikloš [-] (87. Z. Koranda [-] ) , J. Čada [-] (46. J. Bednář [-] ) -