Kunžak dotahoval, Stráž však venkovní porážku nepřipustila

30

Utkání 23. kola mezi Kunžakem a Stráží skončilo lépe pro hosty. Stráž vedla po poločase už o tři branky a zdálo se, že je o vítězi rozhodnuto. Jenže domácí dokázali utkání zdramatizovat a vstřelit dvě branky, bohužel to bylo málo. Domácí tak vyšli bodově na prázdno.

TJ Sokol Stráž nad Nežárkou
Vlastimil Šicner (organizační pracovník): Hned v úvodu utkání vstřelil svůj první gól v dresu Stráže Dominik Mikloš a po něm skórovali v první půli ještě Pavel Völfel a Jakub Jančura. Domácí celek ale ani za stavu 0:3 zbraně nesložil a podařilo se mu skóre zkorigovat na rozdíl jediného gólu. Konec vypjatého duelu ale naše mužstvo zvládlo a stejně jako před týdnem získalo za vítězství venku 3 plusové body.