22.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

3. O. Lička , 54. M. Bican - 31. L. Stejskal (p.) , 38. P. Heger , 85. L. Stejskal , 88. P. Heger
30

Pořádně bohatý na góly byl duel mezi Hobzím a Stráží. Favorizovaná Stráž se na konci poločasu ujala vedení, pak ale doplatila na jednu z laciných ztrát na vlastní polovině. Domácím se skóre dokonce povedlo srovnat, ještě efektivnější obrátku však poté předvedli hosté. V Hobzí si vydobyli divoký triumf v poměru 2:4.

TJ Dyje Staré Hobzí
Ondřej Dokulil (hráč): Na zápase jsem nebyl přítomen, proto nemohu poskytnout skutečný ohlas. Jen z doslechu po telefonu mohu říct, že se jednalo o smolný zápas, kde si asi spoustu věcí nesedlo. Nějaké absence, neproměněná penalta, červená karta ke konci zápasu, bez bodu. Nedali jsme velké množství šancí a byli jsme potrestáni. Musíme to napravit v Hlíně. S tímto výsledkem se nepočítalo, ale nezbývá než se zas zvednout a bojovat. Tým na to určitě máme.

TJ Sokol Stráž nad Nežárkou
Vlastimil Šicner (organizační pracovník): Ve 3. minutě utkání se dostal poprvé k míči kanonýr domácích Lička a přesnou střelou zpoza velkého vápna vsítil vedoucí gól. Ve 26. minutě mohl zvýšit skóre z penalty za hraní rukou kapitán domácích Malášek, ale naštěstí trefil pouze tyčku. Ve 31. minutě kopal pro změnu penaltu za ruku L. Stejskal a srovnal skóre na 1:1. Ve 38. minutě pak našel P. Völfel přesným centrem Hegera, který stanovil poločasové skóre na 1:2. Záhy po změně stran bylo v 54. minutě opět vyrovnáno, když doklepl míč do sítě veterán domácího celku M. Bican (49 let). V 84. minutě se řítil do pokutového území D. Přílepek, byl faulován V. Zejdou, který byl za zákrok vyloučen. Penalta se sice nekopala, ale nařízený přímý kop usměrnil nádhernou střelou L. Stejskal přímo do šibenice. Na konečných 2:4 upravil skóre levačkou svým druhým gólem v utkání Heger. Branky 3. Lička, 54. M. Bican – 31. z penalty a 85. z přímého kopu L. Stejskal 2, 38. a 87. Heger 2. Rozhodčí Svoboda z Dačic, ŽK 1:2 (Lička – Heger, Jan Kozel), ČK 1:0 (84. V. Zejda), tyče 2:0, 50 diváků.

Z. Bican [-] - V. Zejda [-] , M. Habr [-] , P. Zejda [-] - D. Malášek [-] (46. M. Distel [-] ) , Z. Fišer [-] , R. Přikryl [-] , P. Distl [-] - R. Brůžek [-] (46. M. Bican [-] ) , H. Bican [-] , O. Lička [-]

J. Jedlička [-] - J. Kollár [-] , M. Zvára [-] , J. Kozel [-] - L. Stejskal [-] , D. Přílepek [-] , P. Völfel [-] - P. Heger [-] - J. Jančura [-] , D. Mikloš [-] , J. Čada [-]

ŽK: 17. O. Lička - 47. P. Heger , 78. J. Kozel . ČK: 84. V. Zejda .
Hráči zápasu: P. Heger , L. Stejskal .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Svoboda Jan - MELZOCH David, HAVLÍK Zdeněk.