22.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Stará Hlína nevyzrála na Strmilov a její jarní mizérie pokračuje

30

Fotbalisté Strmilova vstoupili do duelu s Hlínou velice dobře, když už po minutě vedli. Domácím se sice podařilo srovnat, pak ale hosté zvýšili obrátky a přidali další dvě branky. Starohlínští na další zásah čekali marně a strmilovští si připsali další tři body a jsou momentálně na sedmé příčce.

TJ Jiskra Strmilov
Ondřej Nečeda (hráč): Musím kluky pochválit za bojovnost a odhodlání jakým šli do zápasu. V prvním poločase nás soupeř párkrát ohrozil z rychlých protiútoků a kopáním míčů za naší obranu, ale jinak nás nějak neohrozil a dal pouze jediný gól. My jsme těžili z velkého hřiště, které nám svědčí a umíme na něm zahrát daleko lépe a vytvořit si více stoprocentních šancí a toho jsme využili dvakrát po první půlce po dorážce ode mě a pak střele z malého vápna od Tomáše Holce. Druhou půli jsme kontrolovali výsledek a zaměřili jsme se hlavně na obranou činnost, kromě přímých kopů a rohů nás soupeř ničím neohrozil a my jsme naopak využili šance z centru, kdy se hlavičkou trefil Jan Kubíček a byl stav 3:1. Tento stav jsme udrželi a získali zaslouženě 3 body. Musím taky pochválit naší obranu, která je nyní velice spolehlivá a můžeme se o ní opřít.