20.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2017-2018

--

Strmilov si s chutí zastřílel a deklasoval Číměř

10. D. Hanzal , 18. J. Dvořák , 22. L. Dudek , 25. J. Dvořák , 29. O. Nečeda , 61. T. Holec , 78. L. Dudek - 46. V. Mol
27

Duel mezi osmým a pátým celkem tabulky se proměnil ve zcela jasnou záležitost. Strmilovští fotbalisté na svého soupeře vlétli a po devětadvaceti minutách hry vedli už 5:0. Svůj náskok strmilovští postupně navyšovali, až dosáhli sedmé vstřelené branky. Číměř během devadesáti minut hry branku soupeře téměř neohrozila, a tak se na cestu zpět vydala s výpraskem 7:1.

TJ Jiskra Strmilov
A. Bláha [-] - P. Šuba [-] (46. T. Holec [-] ) , J. Dvořák [-] , J. Valda [-] (53. J. Hanzal [-] ) , M. Lehejček [-] - J. Kubíček [-] , D. Hanzal [-] , F. Procházka [-] - O. Nečeda [-] , L. Dudek [-] - L. Fojtů [-] (77. V. Pacal [-] )

Číměř
A. Janata [-] - J. Zach [-] , J. Strejček [-] , J. Záhorka [-] , V. Mol [-] , M. Budoš [-] , M. Běhoun [-] , F. Náprava [-] , P. Nižník [-] , J. Jehnět [-] , P. Hynek [-]

ŽK: 65. P. Nižník .
Hráči zápasu: J. Dvořák , L. Dudek .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: MACHÁČEK David - KOPEČNÝ Robin (N), STEKLÝ Zdeněk (N).