19.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

23. O. Lička , 38. P. Nižník (vl.) , 44. B. Brůžek , 61. O. Lička , 71. P. Distl
26

Do Číměře přicestovali jako jednoznační outsideři, proto podobný gólový nášup určitě nikdo nečekal. Hráči Číměře v 19. kole schytali pětigólový debakl. Na střeleckém odpoledni se dvěma brankami podílel Ondřej Lička. Staré Hobzí vyhrálo druhý zápas v řadě a ukazují, že boj o záchranu myslí vážně.

TJ Dyje Staré Hobzí
Ondřej Dokulil (hráč): Do Číměře jsme určitě jeli s cílem překvapit, zkusit zahrát dobře a odvézt si nějaký bod. Nakonec to byly všechny tři, po celkem přesvědčivém výkony, což bylo ku překvapení všech. Prvních pět minut měli domácí velký tlak a my jsme ho sotva přežili. Potom jsme měli šance hlavně my, než jsme dali první gól, tak jich bylo asi pět. Do konce poločasu jsme toho hodně spálili, ale nakonec poločasový výsledek 3:0. Věděli jsme však, že soupeř hraje doma, na velkém hřišti, kombinačně velmi dobře a může klidně srovnat. Naštěstí jsme přidali další dva zápasy a mnoho šancí neproměnili. Domácím se vůbec nevedlo v obraně, mnohdy jsme šli sami na bránu, nebo dva na jednoho, nastřelili jsme dvě tyče. Byl to velmi klidný zápas, bez zbytečných hádek, oba soupeři respektovali výroky rozhodčího, i domácí kapitán přiznal, že jsme byli lepší, že se jim dnes opravdu nevede. Myslím, že jsme ukázali, že to se záchranou myslíme vážně. Děkuju klukům na výkon, vyzdvihuji výkon našeho golmana, který přišel k této roli možná náhodou, ale chytá výborně!

Číměř
L. Rešl [-] - J. Feytl [-] , R. Sehner [-] , M. Veith [-] (46. J. Drábik [-] ) , J. Strejček [-] , V. Mol [-] (82. J. Záhorka [-] ) , T. Láf [-] , J. Kalvas [-] , M. Feytl [-] , K. Mihulka [-] (46. J. Jehnět [-] ) , P. Nižník [-]

Z. Bican [-] - O. Dokulil [-] , M. Habr [-] (46. H. Bican [-] ) , P. Zejda [-] , V. Zejda [-] - P. Distl [-] , A. Veverka [-] (70. R. Přikryl [-] ) , Z. Fišer [-] , D. Malášek [-] (52. M. Distel [-] ) - O. Lička [-] (70. T. Seidl [-] ) , B. Brůžek [-] (63. F. Štibich [-] )

Hráči zápasu: O. Lička , Z. Bican .
Počet diváků: 75. Rozhodčí: CHLAŇ Jaromír - BOBÁL Petr (N), TRÁVNÍČEK Zdeněk (N).