22.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

Okříšky B si doma smlsnuly na Myslibořicích

9

I druhý vzájemný zápas těchto dvou týmů skončil jasnou výhrou Okříšek B

Domácí hned čtyřikrát udeřili

Okříšky B přivítaly na svém hřišti Myslibořice, které se přičinily o první porážku FŠ Třebíč. Podzimní zápas skončil jasnou výhrou Okříšek 6:0. Prvních dvacet minut utkání nenasvědčovalo, že by o výsledku mohlo být rozhodnuto již v první půli, ale domácí tým se postupně začal brankově prosazovat. Vše načal již ve 23. minutě Petr Lorenc, který si to za čtyři minuty opět zopakoval -2:0. Ve 32. minutě pak zvyšoval na 3:0 Jaroslav Jůza a skvělou čtvrthodinku domácích podtrhnul Patrik Netolička -4:0.

Domácí si výhru nezkomplikovali

Začátek druhé půle začal nadějně pro hosty, kteří se během tří minut dotáhli na dvoubrankovou ztrátu. O branky hostů se postarali Michal Šoustal a Stanislav Marek -4:2. Domácí však žádné komplikace nepřipustili a v 55. minutě dal opět domácím klidně dýchat Jan Jeřábek -5:2. V závěru zápasu pak ještě domácí díky Petru Molákovi a Janu Jeřábkovi navýšily skóre na 7:2 pro domácí.

TJ Myslibořice
Čapoun Martin, hráč: V zápase jsme nebyli o tolik horším týmem, bohužel jsme si první tři branky dali sami. Ve druhém poločase jsme chtěli vykřesat zápletku bohužel se to nepovedlo. Třetí třídu jsme však i přes prohru na další sezónu zachránili!

SK Huhtamaki Okříšky B
M. Hvězda [-] - J. Jeřábek [-] , P. Lorenc [-] (46. M. Zeman [-] ) , V. Bulant [-] , M. Večeřa [-] , J. Jůza [-] , K. Vostal [-] , M. Kšír [-] (40. J. Hroch [-] ) , L. Mašek [-] (46. P. Molák [-] ) , P. Netolička [-] , V. Němec [-]

R. Vodička [-] - L. Macháček [-] , P. Vejvoda [-] , T. Kratochvíl [-] , B. Mencák [-] - D. Šoustal [-] (46. M. Ludvík [-] ) , M. Šoustal [-] , J. Horák [-] , S. Marek [-] , M. Čapoun [-] - L. Svoboda [-] -

ŽK: 40. P. Lorenc , 66. K. Vostal .
Hráči zápasu: J. Jeřábek - M. Šoustal .
Počet diváků: 250. Rozhodčí: VRZAL Vlastimil - HOLEŠÍNSKÝ Marek (N), PALÁT Milan (N).