21.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

--

Jakubov veze z Koutů B výhru

12

Osm gólů bylo k vidění v Koutech ze kterých mělo více radosti hostující družstvo Jakubova, které si upevnilo třetí místo

Oba týmy vstřelily po dvou gólech

Do Koutů přijel soused z tabulky Jakubov a v případě výhry domácích , by se právě Kouty dostaly před svého soupeře. Podzimní duel vyšel jasně pro Jakubov v poměru 5:1. Zápas začali lépe hosté, kdy se prosadil hrající trenér Tomáš Pospíchal -0:1. Domácí, ale obdržená branka nezlomila a v 18. minutě vyrovnal na 1:1 Radomír Caha. Kouty šli navíc ve 39. minutě zásluhou Jaromíra Růžičky -2:1. Hosté ale za dvě minuty dokázali Tomášem Veselským skórovat, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 2:2.

Hosté ve druhé půli úspěšnější

Ve druhé půli hosté vyučovali domácí tým z efektivity. Hned ve 47. minutě poslal hosty opět do vedení Radek Jelínek -2:3. Potom přidal ještě v 64. a 74. minutě Jaromír Novák další dvě branky a o vítězi zápasu bylo rozhodnuto -2:5. Domácím se alespoň podařilo v 84. minutě Jaromírem Růžičkou snížit na konečných 3:5.

Družstevník Jakubov
Pospíchal Tomáš, hrající trenér: Domácí se i přes neustálou převahu v poli nedokázali prosadit proti houževnaté obraně hostí, kteří ve slátané sestavě hráli na rychlé brejky. Tato taktika se jim vyplatila, když dokázali využít většinu šancí, které se jim podařilo vytvořit.