20.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

Okříšky B doma plnili roli favorita

5. V. Bulant , 10. V. Bulant , 62. P. Molák , 63. K. Vostal , 68. P. Molák , 84. P. Molák (p.) - 29. L. Říha , 45. J. Holčapek (p.)
14

Díky zlepšené první půli zvítězily v souboji dvou rezerv domácí Okříšky nad Kouty 4:2

Hosté smazali dvougólový náskok

Souboj rezervních týmů byl v Okříškách více důležitý pro Šebkovice, které se pohybují na hraně sestupu. Na podzim vyhrály Okříšky B v Šebkovicích 2:1. Domácí nastoupili do zápasu svižně a po deseti minutách vedli nad hosty po dvou brankách Viktora Bulanta 2:0. Domácí stav ukolébal, čehož využilo hostující mužstvo k vyrovnání na 2:2 po brankách Lukáše Říhy a Josefa Holčapka z penalty.

Domácí během šesti minut rozhodli zápas

Do druhého poločasu domácí vstoupili s odhodláním soupeři opět odskočit, a to se podařilo během šesti minut. Góly padly mezi 62.- 68. minutou. O góly se pak postaral Karel Vostal a dvakrát Petr Molák. Ten pak ještě v 84. minutě zaznamenal hattrick po úspěšně kopnuté penaltě.

SK Huhtamaki Okříšky B
M. Ferdan [-] - J. Novotný [-] , J. Jeřábek [-] , V. Bulant [-] , P. Lorenc [-] (61. P. Molák [-] ) , J. Jůza [-] , K. Vostal [-] (72. L. Láník [-] ) , M. Kšír [-] , J. Vochyán [-] (46. L. Mareček [-] ) , P. Netolička [-] , J. Hroch [-] (74. L. Mašek [-] )

TJ Sokol Šebkovice, z.s. B
J. Pitour [-] - J. Holčapek [-] , L. Říha [-] , P. Konvalinka [-] (74. R. Bulíček [-] ) , L. Ryvola [-] , S. Zikmund [-] , M. Roupec [-] , R. Svoboda [-] , P. Tržil [-] , J. Svoboda [-] , M. Hobza [-]

ŽK: 66. L. Mareček , 69. V. Bulant , 80. P. Molák - 69. L. Ryvola .
Hráči zápasu: V. Bulant .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: KAŇKA Josef - KREMLÁČEK Tomáš (N), KOLBÁBEK Jan (N).